Dodacie podmienky a náklady na dodanie tovaru

Podmienky pre dodanie tovaru v zmluvne dohodnutých lehotách:
 - potvrdenie objednávky predávajúcim
 - voľné skladové zásoby objednaného tovaru v požadovanom množstve na elektronickej objednávke
 - prevedenie platby na účet predávajúceho - pri voľbe platby prevodom

Objednaný tovar je expedovaný nasledujúci pracovný deň po splnení vyššie uvedených podmienok, pre dodanie tovaru.

Pokiaľ je tovar skladom, v požadovanom množstve, je dodaný kupujúcemu do 1 až 5 dní. V prípade ak je tovar na objednávku, doba dodania je 5 až 15 dní. Uvedená doba dodania tovaru na objednávku nie je pre predajcu záväzná v prípade ak na sklade u dodávateľa nie je požadované množstvo objednaného tovaru, alebo tento tovar je v danom okamihu u dodávateľa vypredaný a jeho objednanie zo strany dodávateľa u výrobcu už nie je možné.

Možné spôsoby dodania tovaru na území Slovenska:
Dodanie tovaru na adresu s dobierkou. Tovar je zasielaný dopravcom na dobierku. Dopravca doručuje zásielky v pracovných dňoch obvykle do 24 hodín od expedície tovaru.
Dodanie tovaru na adresu po úhrade tovaru vopred. Tovar je dodaný za rovnakých podmienok ako s dobierkou s tým, že kupujúci si uhradí cenu za tovar na účet predávajúceho vopred. Kupujúci je povinný prevziať tovar od tretej osoby (logistického partnera predávajúceho), ktorá dodá tovar prostredníctvom dopravcu. Predávajúci ako dlžník vyjadruje súhlas s týmto spôsobom splnenia záväzku dodať objednaný tovar.